dňa 16.12.2020 bolo na zasadnutí Obecného zastupiteľstva v Spišskej Teplici uznesením č.111/2020 schválené nové VZN č. 5/2020, o určení výšky príspevku na čiastočnú úhradu výdavkov za pobyt dieťaťa v MŠ, v zriaďovateľskej pôsobnosti obce Spišská Teplica. Toto VZN ruší VZN č. 8/2017 a nadobúda účinnosť 1.1.2021.

Za pobyt dieťaťa v materskej škole prispieva zákonný zástupca na čiastočnú úhradu výdavkov mesačne na jedno dieťa sumou 15 €, okrem dieťaťa v predškolskom veku.

Táto zmena sa týka všetkých detí bez rozdielu veku, okrem uvedenej výnimky, v zmysle zmenenej legislatívy. Žiadame Vás, aby ste si zmenili pri platbe z účtu, Vaše trvalé príkazy. Za pochopenie ďakujeme.

Celé znenie VZN č. 5/2020 nájdete tu:

alebo tu:

VZN_5_2020__poplatky_MS.pdf

Zákonný zástupca dieťaťa je povinný uhradiť finančný príspevok na účet Základnej školy s materskou školou, Školská  311,  Spišská  Teplica  vedený vo  VUB  banke,  číslo  účtu v tvare IBAN: SK77 0200 0000 0016 6625 5055 a to mesačne, najneskôr do 10. dňa daného mesiaca:

- prostredníctvom internetbankingu,

- trvalým príkazom,

- vkladom na účet priamo v banke,

- prostredníctvom vystaveného peňažného šeku cez Slovenskú poštu (peňažný šek bude vystavený na požiadanie).