• OZNAM pre budúcich predškolákov a budúcich prvákov - dotácia na stravu od 01.09.2023

• Dotácia na stravu sa poskytuje deťom, ktoré navštevujú posledný ročník MŠ (predškoláci) a žiakom ZŠ.

Ak máte záujem o poskytnutie dotácie na stravu pre svoje dieťa/deti v školskom roku 2023/24, teda od 1.9.2023, môžete tak urobiť cez EDUPAGE. V záložke Žiadosti/Vyhlásenia – pridať žiadosť: „Žiadosť o dotáciu na stravu – NÁVRATKA“. Vyberiete dátum, a triedu ktorú bude vaše dieťa navštevovať (LIENKY - 1. ročník, ak dieťa nastupuje na našu ZŠ; VEVERIČKY - MŠ predškolák) od 1.9.2023 a kliknite na „Podať žiadosť/vyhlásenie“. Túto žiadosť posielate za každé vaše dieťa individuálne.

Ak chcete doručiť žiadosť v papierovej forme, návratku si vyzdvihnite v školskej jedálni u pani vedúcej, vyplňte a obratom doručte.

Podať žiadosť je nutné najneskôr do 10.07.2023.

Pozor:

Ak chcete využiť dotáciu na stravu od 01.09.2023 pre vaše dieťa/deti je potrebné ich prihlásiť u vedúcej školskej jedálne prostredníctvom zápisného lístka na ďalší školský rok. Ten Vám bude distribuovaný cez Vaše deti. Povinnosťou rodiča je doručiť oba tieto dokumenty:

- zápisný lístok stravníka (poslať po dieťati, doniesť osobne, vhodiť do schránky).

- návratku (stačí cez edupage, alebo v papierovej forme spolu so zápisným lístkom).

V prípade, že nestihnete dodať oba tieto dokumenty do 10.07.2023, nebudete môcť využiť dotáciu od 1.9.2023, ale až od nasledujúceho mesiaca.

Informácia pre rodiča dieťaťa alebo fyzickú osobu.docx

Návratka rodič.docx

Návratka rodič.pdf

Zápisný íisto 23-24.docx

Zápisný lístok 23-24.pdf

• Oznam - Preplatky ŠJ

• Preplatky ktoré vznikli na stravnom sa budú vyplácať po júnovej uzávierke v mesiaci júl 2023. O vyplatenie preplatku treba požiadať telefonicky na tel. čísle  052/77 38 401 alebo 0904 562 365.

• Škôlkársky výlet

• Kedy?....... 16. júna 2023 (piatok)

Kde ideme?......... FunVill-u v Hozelci

chcela by som Vás poprosiť, aby ste do 15.6.2023

doniesli pani učiteľkám 6,- eur

( suma za vstup + autobus)

Ak nesúhlasíte s tým, aby Vaše dieťa išlo s nami na výlet, nechajte si ho v tento deň doma.

-  Občerstvenie majú deti zabezpečené.

ĎAKUJEM za pochopenie, Galliková zástupkyňa MŠ

Oznam_VYLET.jpg

• Fotenie detí v MŠ

• Dňa 6. júna 2023 (utorok) sa budeme v Materskej škole fotiť.

Chcela by som Vás poprosiť, aby ste pani učiteľkám v triedach

záväzne nahlásili svoje dieťa na fotenie.

Zmenil sa aj systém platenia a objednávania fotografií z minulých rokov.

Táto zmena prinesie omnoho nižšiu cenu fotografií.

Veríme, že tento systém bude vyhovovať všetkým rodičom.

FOTENIE_DETI_V_MS.jpg

V čom spočíva zmena?
            Fotené budú všetky triedne kolektívy
            Fotky kamarátskev prípade, že sa chcú fotiť deti v dvojiciach, trojiciach, malých
            skupinách, bude to možné len v prípade objednania fotenia vopred.

Pri kamarátskych fotkách je potrebná úhrada fotografie každého dieťaťa, ktorý sa fotenia zúčastní.

Podľa počtu osôb na fotografii bude dodaný počet fotografií (aj v prípade súrodeneckej fotografie, čiže v prípade troch súrodencov si ju musíte uhradiť trikrát - za každé dieťa raz).

Namiesto balíka fotografií (ktoré často končili v skartovačkách) sme zvolili túto cestu z dvoch
            dôvodov. Chceme chrániť naše lesy a tým najdôležitejším je ich cena. Aktuálne ceny balíka
            fotografií sa pohybujú od tradičných spoločností v cene od 20 do 25 Eur.

Ceny fotografií z tohto fotenia:
            triedny kolektív (formát 13x18) 2,50 €/kus
            kamarátska fotka (formát 10x15) 2 €/kus

Peniaze za fotky o ktoré máte záujem je potrebné uhradiť vopred t.j. do 6.6.2023.

ĎAKUJEM ZA POCHOPENIE, zástupkyňa MŠ Galliková