• OZNAM - platby ŠJ

• Vedúca školskej jedálne žiada rodičov, aby sa informovali o výške platby za stravu osobne v školskej jedálni, alebo telefonicky na t.č. 052/7738401, 0904 562 365 v termíne od 23.8.2023 do 25.8.2023, v čase od 6:30 do 14:00 hod.

Výška platby bude znížená o dotáciu na stravu, pre tých ktorí o ňu požiadali a majú na ňu nárok. Pri využití dotácie na stravu sa budú uhrádzať len režijné náklady v zmysle VZN obce vo výške 5 eur mesačne. Na mesiac september však bude potrebné do platby zahrnúť aj jednorazovú zálohovú platbu vo výške 20 eur na nasledujúci školský rok. Dotáciu na stravu je možné využiť len v prípade účasti žiaka ZŠ/dieťaťa MŠ na vyučovaní. Ak dieťa ochorie a rodič ho nestihne odhlásiť bude jeho obed hradený práve z tejto zálohovej platby.

Každý žiak ZŠ/dieťa MŠ ktoré nastúpi 4.9.2023 do ZŠ a MŠ musí mať uhradenú stravu, inač nebude možne dieťaťu stravu poskytnúť. V prípade neuhradenia stravy dieťaťa z MŠ nemôže byť dieťa do MŠ ani prevzaté učiteľkami.

Za porozumenie a spoluprácu vopred ďakujeme.