• Prevádzka materskej školy

•

Od 10.01.2022 (pondelok) sa obnovuje prevádzka materskej školy. Od tohto termínu sa bude materská škola opäť riadiť takzvaným Školským semaforom.

Prosíme rodičov, aby odoslali cez Edupage za svoje deti „Vyhlásenie o bezpríznakovosti dieťaťa“, čo je podmienkou vstupu dieťaťa do budovy materskej školy.

Naďalej platí vstup do budovy materskej školy cudzím osobám, teda aj rodičom, len v režime OP.

VSTUP zákonných zástupcov detí do budovy materskej školy za účelom odovzdávania a preberania detí, ktorí NESPĹŇAJÚ podmienku OP je za týchto podmienok:

• do budovy materskej školy môžu vstúpiť všetci zákonní zástupcovia len za účelom odovzdania a preberania detí,
            • v spoločných priestoroch sa zdržiavať len na nevyhnutný čas – maximálne 10 minút v obmedzenom počte a to: NAJVIAC 2 rodičia (jeden rodič + jedno dieťa),
            • podľa vyhlášky musia mať prekryté horné dýchacie cesty respirátorom.

Ďakujeme za Vašu podporu a porozumenie a prajeme Vám všetkým veľa zdravia a spokojnosti v novom roku 2022.