• Plenárne rodičovské združenie

pozývame Vás na plenárne rodičovské združenie rodičov detí materskej školy, ktoré sa uskutoční dňa 01.06.2022 o 17:00 hod. v jedálni základnej školy.

Na plenárnom rodičovskom združení prebehne voľba za člena Rady školy pri ZŠ s MŠ Spišská Teplica.

K voľbám postačuje účasť len jedného z rodičov, nakoľko môže hlasovať len jeden rodič jedným hlasom - aj v prípade, že má v materskej škole viac detí.

• Fotenie v MŠ

• Dňa 01.06.2022 (streda) sa uskutoční v našej materskej škole fotenie detí a kolektívov.

Fotenie zabezpečí firma Plus foto.

Ako sprievodný program fotenia navštívia deti "Planetárium" v telocvični ZŠ.

• DEŇ MATIEK

• Ďakujeme všetkým učiteľkám a deťom, za prípravu a uskutočnenie vystúpenia ku Dňu matiek,

ktoré sa konalo dňa 9. mája 2022 v Kultúrnom dome v Spišskej Teplici.

Vedenie ZŠ s MŠ

Video z vystúpenia si môžete pozrieť na tomto linku: https://youtu.be/LEbkdzEjdsY

Za natočenie a úpravu videa ďakujeme p. Vladimírovi Skokanovi.

• Deň matiek - vystúpenie detí

• Milé mamičky, babičky, prababičky, staré mamy, tety...

Srdečne Vás pozývame

na vystúpenie detí materskej školy pri príležitosti Dňa matiek,

ktoré sa uskutoční 9. mája 2022 (pondelok) o 17:00 hod. v sále Kultúrneho domu v Spišskej Teplici.

Mamičky naše, bez zbytočných fráz a skratiek,

prajeme Vám všetko najlepšie ku Dňu matiek!

Tešíme sa na Vás!